W ramach Lubelskiej Akademii NGO, każda z organizacji którą bierze udział w projekcie, do końca 2023 r., otrzymała do wykorzystania 14 bezpłatnych godzin doradztwa z zakresu:

  • księgowego (np. pomoc w rozliczeniu dotacji, przygotowanie sprawozdania finansowego, pomoc w przygotowaniu sprawozdania rocznego NGO,  itp.)
  • biznesowego (np. źródła finansowania działań NGO, sprawdzenie wniosku aplikacyjnego itp.)
  • prawnego (np. zmiany w KRS, zmiany w statucie itp.)
  • marketingowego (np. odświeżenie lub zaprojektowanie LOGO, stworzenie plakatu lub papieru firmowego NGO itp.)

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia spotkań z wybranych zakresów. Spotkania mogą odbywać się stacjonarnie lub w formie zdalnej, w zależności od Państwa preferencji. Niewykorzystane godziny doradztwa – przepadają.

UWAGA !!!

W związku z dużym zainteresowaniem doradztwem biznesowym, szczególnie nauką sporządzania wniosków aplikacyjnych, postanowiliśmy wyjść Państwa potrzebom naprzeciw i zorganizować WARSZTATY Z PISANIA PROJEKTÓW.

Na podstawie trwającego naboru wniosków do konkursu w ramach Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w edycji 2024. NOWEFIO- Priorytety 2-4, nasi specjaliści przygotują z Państwem krok po kroku, gotowy szablon wniosku aplikacyjnego.

 

Link do ogłoszenia o konkursie:

https://niw.gov.pl/ogloszenie-o-konkursach-edycja-2024/

 

Do udziału w warsztatach mogą się Państwo zgłaszać telefonicznie 733 300 563 lub mailowo na adres m.wrobel@crb.lublin.pl.

Warsztaty zaplanowane są na koniec października. Dokładny termin ustalimy bezpośrednio z zainteresowanymi organizacjami.